NOKIA ACTIVITÉ STEEL (36mm black)

N-05
6 hodnotení
  • 1 z 3

Štýlové hodinky, ktoré sledujú vašu aktivitu.

  • Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli mať stále pri sebe, bez ohľadu na to, čo robíte. 
  • Zlepšite svoju kondíciu a zdravie pomocou praktického prehľadu vašej dennej a nočnej aktivity. 
  • Patentovaná technológia detekcie viac ako 10 typov pohybu (chôdza, beh, plávanie, atď), prehľad vzdialeností a spálených kalórií.
  • Rozpoznávanie spánkových cyklov s možnosťou smart budíka.
  • Atraktívny a elegantný dizajn, 36mm ciferník čiernej farby, oceľový kryt, chrómové ručičky, dvojité klenuté sklíčko.
  • Široká variabilita doplnkov.
  • Výdrž batérie až 8 mesiacov!
  • (1 ks) Skladom
€129
Kategória: LIFESTYLE & FITNESS
Záruka: 2 roky
 

HODINKY NOKIA STEEL 
Štýlové a elegantné hodinky od firmy NOKIA v sebe spájajú minimalistický dizajn a funkčnosť športových hodiniek. Svoju aktivitu máte pod kontrolou 7 dní v týždni 24 hodín denne.

Daj svojmu pohybu nový rozmer 
Zapojením smart technológie do svojho pohybu zistíte, čo všetko robíte pre svoje zdravie. Zlepšite svoj pohyb, časový manažment a spánok. Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli mať stále pri sebe. Beh, chôdza, plávanie – všetko pod kontrolou. Hodinky automaticky rozpoznávajú až viac ako 10 typov aktivít, navyše dokážu vyhodnotiť vzdialenosť a množstvo spálených kalórií. Pomocou automatickej synchronizácie s vašim telefónom máte svoju aktivitu pod kontrolou bez ďalšieho zbytočného strácania času. Nemusíte nič aktivovať, všetko je zaznamenané vďaka patentovanej technológii Connected MovementTM Technology. Údaje sa následne synchronizujú s aplikáciou Health MateTM App vo vašom telefóne a tak máte presný prehľad vašej dennej aktivity s možnosťou zapojenia osobného trénera a návrhov na zlepšenie.

activite_swim 

Efektívnym pohybom máte možnosť sa zlepšovať a šetriť svoj čas! 
Žiadne tlačítka navyše, nič nemusíte nastavovať, meniť a kontrolovať. Na prvý pohľad hodinky so štýlovým dizajnom, ako módny doplnok. Len vy viete, že vaše hodinky dokážu oveľa viac. 

 

2_Steel_LS_Man

 

Maximálna výdrž za každých okolností! 
Najčastejším dôvodom nepoužívania smart hodiniek je nutnosť častého nabíjania, to však neplatí pre NOKIA STEEL, ktoré stačí nabiť iba raz za 8 mesiacov.

 activite_steel_run 

 

Minimalistický dizajn 
316L nerezový oceľový kryt, chrómové ručičky, dvojité klenuté sklíčko. Hodinky NOKIA Steel sú symbolom sily, presnosti a nadčasového dizajnu. Náramok je dostupný v rôznych farbách, ako aj materiálových prevedeniach, takže si svoje hodinky môžete personalizovať od elegantnej čiernej až po výstrednú ružovú a vyjadriť svoj štýl elegantnou kožou, alebo hladkým silikónom.

Zlepšite svoj tréning aj regeneráciu 
Hodinky NOKIA Steel získané údaje automaticky synchronizujú s aplikáciou Health MateTM app, čím získavate detailný prehľad vašej aktivity počas dňa a noci. Dáta sa vyhodnocujú vo forme prehľadých farebných grafov, kde vidíte všetky druhy pohybu, ako aj spánkového režimu.  Kvalitná regenerácia je rovnako dôležitá ako aktivita a preto hodinky analyzujú spánkové cykly (ľahký a hlboký spánok). Pomocou tichého vibračného smart alarmu, ktorý pohodlne nastavíte v aplikácii,  vás dokážu prebudiť v najvhodnejšej časti spánkového cyklu, aby ste mohli naštartovať svoj deň plný energie. 

 activite_steel_6


Osobný
tréner vždy po ruke
Pomocou aplikácie Health MateTM app získate okamžitú spätnú väzbu a cenné rady ako sa zlepšiť. Zdieľajte svoje úspechy s kamarátmi a navzájom sa motivujte k ešte lepším výkonom!

Kompatibilita s iOS 7+ a Android 4.3.3+

activite_pop_pink_ui_challenge

  Recyklačný poplatok 0,07€ bez DPH. 

NOKIA STEEL


NOKIA STEEL 2


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.