Bluetooth teplomer

MED-10
2 hodnotenia
  • 1 z 4

Bluetooth teplomer Medisana umožňuje kontinuálne sledovanie telesnej teploty, čo ocenia hlavne mamičky pri malých deťoch. Majte horúčku pod kontrolou bez potreby neustáleho budenia a prikladania teplomeru - jenoduché riešenie, ktoré uľahší život vám aj vašemu dieťaťu. 

  • Možnosť kontinuálneho merania teploty.
  • Prehľad nameraných hodnôt vo vašom smartfóne. 
  • Zvukové upozornenie zmeny teploty.
  • Na objednávku
€99
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
Záruka: 3 roky
Položka bola vypredaná...
 

Kontinuálne sledovanie a kontrola telesnej teploty

V prípade ochorenia s nástupom horúčky je sledovanie teploty nevyhnutné predovšetkým u malých detí. Klasické meranie teploty si vyžaduje opakované prikladanie teplomeru a vašu neustálu prítomnosť pri dieťatku. S naším Bluetooth teplomerom máte  telesnú teplotu vášho dieťaťa neustále pod kontrolou! Namerané hodnoty sa automaticky synchronizujú s mobilnou aplikáciou vo vašom smartfóne, vďaka čomu máte k dispozícii prehľad všetkých nameraných hodnôt. Navyše vás aplikácia zvukovým signálom upozorní, keď sa teplota začne zvyšovať. Doplnkovou funkciou je možnosť nastaviť pripomienku užívania liekov.

slider3

 

Kontinuálne sledovanie telesnej teploty nie je samozrejme určené len pre najmenších pacientov. Aj my dospelí sa vieme poriadne natrápiť so zvládnutím horúčky. Tak prečo si to neuľahčiť Bluetooth teplomerom od Medisany! Vyhodnoťte priebeh ochorenia vo vzťahu k teplote a času, v priamom prenose uvidíte, ako váš organizmus reaguje na užitie liekov proti horúčke a ako aj kedy prestanú užité lieky zaberať. 

slider-dieta

 Recyklačný poplatok 0,07€ bez DPH.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.