Kefka na tvár

MED-17
Neohodnotené
  • 1 z 2

Kefka na tvár, čistí tvár v priebehu 60 sekúnd, pričom jemné vibrácie stimulujú krvý obeh tváre.Taktiež ju môžete používať aj v sprche.

  • Vodeodolná a vhodná pre jemné a dôkladné čistenie.
  • Automaticky sa vypne po 1 minúte.
  • Obsahuje 4 čistiace nástavce (na normálnu pokožku, citlivú pokožku, peeling, kozmetická hubka).
  • Možnosť nastavenia 4 rýchlostí.
  • Na objednávku
€44,90
Kategória: VŠETKY PRODUKTY
Záruka: 3 roky
Položka bola vypredaná...
 

Kefka na tvár, čistí tvár v priebehu 60 sekúnd, jemné vibrácie stimulujú krvý obeh tváre, môžete ju používať aj v sprche. Je vodeodolná a vhodná pre jemné a dôkladné čistenie. Automaticky sa vypne po 1 minúte. Obsahuje 4 čistiace nástavce (na normálnu pokožku, citlivú pokožku, peeling, kozmetická hubka), 4 nastavenia rýchlosti.

 

 

Snímka obrazovky 2018-11-20 o 13.06.19

 

Čistiaca kefka na tvár od MEDISANA bola vyvinutá k tomu, aby vám pomohla získať žiarivý vzhľad. Za pomoci tohto výrobku jemne odstránite nečistoty a špinu. aj keď prístroj pracuje veľmi jemne, čistí efektívne. Čiastiaca kefka na tvár je inovatávnym doplnením ručného čistenia tváre a je ideálna na každodenné použitie.

Pomáha ku redukcii jemných línií a vrások a taktiež čistí póry. Pokožka tak získavá čistý a žiarivý základ ku vstrebávaniu kozmetických prípravkov. Vyššia efektivita produktov pre starostlivosť o pokožku tvár zmäkší a dodá jej mladší a hľadší vzhľad.

Vďaka funkčnosti prístroja za pomoci akumulátora je vaša kefka na čistenie tváre MEDISANA nezávislá od sieťového kábla. Výrobok je chránený pred silným prúdom vody a môžete ho tak používať aj v sprche.

 

Snímka obrazovky 2018-11-20 o 13.06.30

 

Recyklačný poplatok 0,07€ bez DPH. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.