Novinka

LIVIA

LIV-01/FIA
6 hodnotení

Livia je perfektné riešenie pri menštruačných bolestiach! Už žiadne lieky proti bolesti!

 • Jedinečné impulzy okamžite blokujú bolesť.
 • Nemá vedľajsie účinky.
 • Okamžité a jednoduché použitie.
 • Žiadna bolesť, bez použitia liekov.
 • Bezpečné riešenie, s vedecky dokázanou účinnosťou.
 • Inovatívna zdravotnícka pomôcka s atraktívnym dizajnom.
€149
Kategória: VŠETKY PRODUKTY
Záruka: 2 roky (v prípade gelových podložiek a elektród sa záruka nevzťahuje na opotrebenie)

Zvoľte variant

 • Farba: fialová
  • Kód: LIV-01/FIA |
  • Na dotaz
  €149
 • Farba: ružová
  • Kód: LIV-01/RUZ |
  • Na dotaz
  €149
 • Farba: tyrkysová
  • Kód: LIV-01/TYR |
  • Na dotaz
  €149
 • Farba: levanduľová
  • Kód: LIV-01/LEV |
  • Na dotaz
  €149
 

Žiadne lieky, žiadna chémia, žiadna bolesť! Ako je to možné? Odpoveďou je Livia..

LIVIA je zdravotnícka pomôcka určená pre ženy nad 16r. trpiace silnými menštruačnými bolesťami a kŕčmi. Prístroj funguje princípom TENS (Transkutánna Elektrická Nervová Stimulácia), čiže pomocou dvoch elektród umiestnených podbruško vysiela vysokofrekvenčné elektrické impluzy prispôsobené receptorom bolesti, ktoré príjmu tento signál a zabránia prenosu vnemu bolesti do mozgu. Mikroelektroterapia a impulzy tiež aktivujú prirodzenú odpoveď kontrolovania vnemov bolesti a pomáhajú uvoľňovaním beta-endorfínov.  

 

Jednoduché a diskrétne riešenie

V praktickom obale viete mať svoju Liviu kedykoľvek po ruke, stačí vybrať, jednoducho prilepiť elektródy na miesto najvýraznejšej bolesti, zapnúť a nastaviť požadovanú intenzitu. Už sa nemusíte báť, kedy lieky zaberú, ani ako ich zvládne váš žalúdok, odpoveď je rýchlejšia ako po podaní tabletky. Liviu môžete používať doma, v práci, pri športe (okrem vodných športov). Sponou sa ľahko upevní na oblečenie a neobmedzuje vás v pohybe, ani pri práci. 


 Obrazok_1

 

Inovatívna, efektívna a bezpečná

Efektivita zariadenia bola potvrdená klinickou štúdiou u žien s rôznymi typmi silnej menštruačnej bolesti. Väčšina žien pozorovala rýchly efekt ústupu bolestí, vymiznutie kŕčov a celkový pocit pohody. Pomôcka je registrovaná v EÚ a vyhovuje bezpečnostným a technickým normám zdravotníckeho vybavenia.

 

livia_obrazky_popis

 

Vypnite bolesť jediným tlačítkom

Livia je vyrobená tak, aby vám vydržala roky používania a stala sa vašim verným spoločníkom v čase menštruácie. Samotné zariadenie chráni vymieňateľný 3D obal dostupný v rôznych farbách a dizajnových prevedeniach. V základnom balení je ďalej súprava elektród, 2páry gélových lepiacich podložiek, USB nabíjací kábel a praktický ochranný kryt. 

 liva_scheme

 

Recyklačný poplatok 0,01€ bez DPH.

LIVIA


Prvý kontakt s Liviou


Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Moja skúsenosť 29.12.2019 15:18
Dobrý deň všetkým. Rozhodla som sa zakúpiť prístroj Livia, nakoľko každý mesiac trpím menštruačnými bolesťami, ktoré trvajú vždy prvé dva dni. Prvý deň som úplne vyradená zo života. Nemôžem ísť do práce, nemôžem jesť, ledva prejdem do kúpeľne. Jediným riešením pre mňa je vziať si analgetiká a pokúsiť sa pospať si. Vtedy bolesť ustúpi. Počas poslednej menštruácie kŕče dosiahli takej intenzity, že som sa od bolesti takmer zrútila. Nepomohli už ani analgetiká. Nevedela som, čo robiť, aby som bolesť aspoň trocha zmiernila. Povedala som si, že to už nechcem ďalšie mesiace zažívať znova a znova. Mám 29, dieťa zatiaľ nemám, no HAK odmietam. Brala som ju 11 rokov kvôli bolestiam, kvôli ktorým som nemohla chodiť ani do školy. Lekári iné riešenie nevidia. Liviu mám prvý mesiac. Vzala som si ju hneď, ako nastúpili prvé bolesti. Intenzitu som nastavila tak, aby som cítila mravčenie ale zároveň mi to nebolo nepríjemné. V manuáli je uvedené, že účinky by sa mali dostaviť po 15 minútach. Veľa žien v recenziách uvádza, že im bolesti úplne miznú a Liviu tak môžu odložiť a zasa si vziať, keď sa bolesť vráti. Ja som mala Liviu na sebe asi 2 hodiny, pretože bolesť som stále pociťovala, no nie v takej intenzite, ako si ju pamätám z predchádzajúcich mesiacov. Po dvoch hodinách, kedy som cítila, že bolest dosiahla zrejme svoje nevyhnutné minimum, som ju odložila. Môžem povedať, že silné kŕče sa nedostavili, bolesť síce zostávala, ale nie v takej miere. Deň som strávila prevažne doma v posteli a oddychovala. Nemusela som si však vziať analgetiká, čomu som rada. V mojom prípade teda zrejme Livia nevie bolesť úplne odstrániť, no zmierniť áno. Zatiaľ teda jej kúpu neľutujem. Ďakujem za prečítanie a verím, že môj príspevok bude užitočný pre iné ženy s podobným problémom.
Odpovedať
V Avatar autora 21.11.2019 16:40
Dobrý deň, zaujímalo by ma , ako často je potrebné dokupovať elektródy a gélové položky
Odpovedať
P Avatar autora 11.6.2019 10:45
Dobrý deň ,môžem používať Liviu pri diagnostikovaní nádoru v prsníku (nezhubny)
Odpovedať
TL Avatar autora nezhubný nádor prsníka 11.6.2019 14:35
Dobrý deň, Liviu môžete bez problémov používať, táto diagnóza nie je kontraindikáciou. Veríme, že sme pomohli, krásny deň
L Avatar autora 17.5.2019 21:55
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či nie je problémom (vzhľadom na elektrické impulzy) ak mám problémy so srdcom. Nemôže mi to spôsobiť problémy? Strojček, ani nič podobné nenosím, som niekoľko desiatok rokov po operácii a som sledovaná kardiológom. Ďakujem
Odpovedať
TL Avatar autora 20.5.2019 17:26
Milá Lenka, v prípade potreby kardiostimulátora by sa Livia nemala používať, kedže pulz z Livie vie senzor stimulátora vyhodnotiť ako arytmiu. V prípade iných ochorení srdca než arytmií nie je použitie Livie priamo kontraindikované, nabádame však k opatrnosti a odporúčame radšej konzultovať ohľadom používania Vášho kardiológa. Livia je prístroj typu TENS (transkutánna elektrická stimulácia nervov). Ak by sme vedeli byť akokoľvek nápomocní a poskytnúť ďalšie informácie pre Vášho lekára,, dajte nám vkľude vedieť. S pozdravom tím Livie
K Avatar autora 7.5.2019 08:49
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať kde by som mohla nájsť viac referencií, prípadne aj od lekárov, nejaké bližšie informácie o tom ako to funguje, pretože všade som našla len to isté čo tu máte napísané aj vy. Ďakujem
Odpovedať
TL Avatar autora články o Livii 20.5.2019 17:29
Milá Karolína, posielame Vám ďalšie informácie do emailu, vkľude nás ďalej kontaktujte, ak by nebolo niečo jasné. S pozdravom tím Livie
M Avatar autora 21.4.2019 16:08
Neverila som ako mi to môže pomôcť. Teraz musím napísať veľké ĎAKUJEM. Po vyše 20 rokoch zvládam menštruáciu bez tabletiek proti bolesti.
Odpovedať
TL Avatar autora vďaka! 20.5.2019 17:35
Ďakujeme krásne! Ani si neviete predstaviť, ako veľmi nás tešia takéto recenzie a aký krásny je pocit, že s Liviou pomáhame toľkým ženám.
D Avatar autora 9.3.2019 11:10
Dobrý deň, moja mama prišla od gynekológa s radou pre mňa, aby som sa skúsila pozrieť na Líviu, keďže prvé 2 dni mávam veľmi silné kŕče a bolesti v podbrušku. Avšak chcela by som sa vás spýtať, čo všetko obsahuje toto základné balenie a čo je ďalej potrebné len dokupovať alebo vymieňať, a po akom čase. Ďakujem za odpoveď :)
Odpovedať
TL Avatar autora Otázka 9.3.2019 16:06
Dobrý deň prajeme :) LIVIA obsahuje samostatný prístroj (so základných skinom, ktorý si pri objednáke vyberiete: ružová, tyrkysová, levanduľová, fialová), elektródy a 3 balenia gelových podložiek. Toto základné balenie (hlavne čo sa týka gelových podložiek), je čo sa týka doby spotreby u každej zákazníčky individuálne. Je to hlavne z toho dôvodu, ako sa pri používaní dané podložky vzhľadom ku intenzite používania prístroja opotrebujú. Takže ďalej je potrebné po opotrebovaní si dokúpiť po čase balenie gelových podložiek a prípadne aj skinu (obalu), ak si budete chcieť Liviu farebne inak doladiť :)
M Avatar autora 5.12.2018 11:53
Dobty den, Zasilate i do Cr? Dekuji MS
Odpovedať
R Avatar autora 2.12.2018 19:18
Dobrý večer, chcela by som Liviu kúpiť dcére ako darček, ale neviem sa okrem vašej stránky dopátrať k viacej informáciám, ako výrobca, referencie aj od lekárov a pod. A tiež, samotna Lívia stojí 129 eur, plus ako často treba dokupovať príslušenstvo- napr. gelové podložky... Takisto servis, vrátenie tovaru a pod. Viem, že ide o komfort v živote, a moja dcéra každý mesiac dosť trpí, ale aj tak by som sa chcela vyvarovať prípadným ťažkostiam. Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
TL Avatar autora 2.12.2018 22:22
Mila Renatka, posielame Vam referencie a clanky na Vas email, aby ste sa vedeli lepsie rozhodnut :)
G Avatar autora Otázka 24.11.2018 10:25
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na používanie Lívie počas noci. Je káblik vedený k elektródam a taktiež prístroj samotný stavaný aj na prípadné prilahnutie alebo sa mi kábliky budú často lámať v prípade, že budem spať na bruchu?
Odpovedať
N Avatar autora 7.8.2018 09:04
Dobrý deň, liviu som dostala od priateľa, ktorý sa už nedokázal pozerať na to, ako každý mesiac trpím. Moje bolesti boli niekoľkokrát také silne, až som skončila vždy v nemocnici. Veľmi som sa potešila, keď som sa dopočula o Livii. No moje sklamanie prišlo hneď, ako prišla moja návšteva. Impulzy mi vystreľovali takú neskutočnú bolesť pri sedení alebo zohnutí sa, že som ostala paralyzovaná. Moje kŕče sa stále len stupňovali a Lívia mi bolesť len zhoršovala. Veľmi ma to mrzí. Chcem jej dať ešte šancu, no tie najhoršie začiatky nezvládla :(
Odpovedať
TL Avatar autora Inicialne bolesti 7.8.2018 12:35
Mila Nikola, velmi nas mrzi vasa negativna skusenost. V pripade velmi silnych bolesti a krcov na zaciatku menstruacie pomaha, ak si Liviu zapnete este pred vrcholom bolesti, ked citite prve krce, rozbehnute bolesti v plnej intenzite je ovela zlozitejsie zvratit. Pocit na zaciatku, ked si ku krcom ''pripade'' este vibracie moze byt neprijemny, ale vzhladom na rychlost ucinku do niekolkych minut ma vyznam to vydrzat. Intenzitu pulzov odporucame nastavit na submaximalnu, to znamena taku, ktoru zvladate bez vyvolavania krcov zasklbov. Najdete intenzitu, ktora ich vyvolava a potom o jeden stupen znizite. Co uvadzate ako problem pri sedeni, moze sposobovat umiestnenie elektrod zariadenia (najma u chudych zien sa pri zmene anatomickych pomerov pri zmene polohy mozu dostat pod zariadenie ine struktury citlive na pulzy). Odporucame pri zmene polohy znizenie pulzov v pripade zasklbov, alebo v pripade ak mate pocit, ze intenzita vam idealne vyhovuje iba jednoducho prelepit elektrody. V neposlednom rade chceme aj upozornit na to, ze extremne bolestive menstruacie mozu vznikat na podklade ochoreni, ktore je tazke a nie uplne efektivne riesit symptomaticky (cize iba liecbou bolesti). Takymto ochorenim moze byt napriklad endometrioza, kde napriklad Livia dokaze bolesti zmiernit, ale nie uplne potlacit vzhladom na rozsah postihnutia a preto je v pripade zavaznych problemov nevyhnutne kontaktovat gynekologa s cielom dalsej diagnostiky a doriesenia. Verime, ze Vam nase rady pomozu pouzivat Liviu tak, aby ste z nej mali co najvacsi benefit a sme tu pre Vas v pripade potreby.
Z Avatar autora Otázka 9.7.2018 11:16
Dobrý deň, chystáme sa produkt kúpiť známej, ale trápi nás jedna otázka. Či tie elektrické impulzy nemôžu mať v budúcnosti následky napríklad pri tehotenstve vyvolajú potrat alebo iné? Ďakujem za Vašu odpoveď. Zuzana :)
Odpovedať
TL Avatar autora Otázka 9.7.2018 12:45
Dobrý deň Zuzana, Lívia prešla klinickými skúšaniami a neboli zistené žiadne účinky používania, ktoré by vyvolávali problémy takéhoto druhu. Vzhľadom na to, že Lívia je určená na menštruačné bolesti, tak sa v priebehu tehotenstva nepoužíva.
D Avatar autora Potenie 12.5.2018 18:41
Dobrý deň, Elektródy budú držať aj keď sa spotím napríklad v lete? Neodlepia sa?
Odpovedať
TL Avatar autora Potenie 13.5.2018 09:34
Mila Dominika, gelova podlozka na elektrodach je velmi prilnava, nie je problem s potenim, elektrody drzia dobre aj pri cviceni, alebo behani. Pre opakovane pouzivanie elektrod si odlozte ochrannu foliu, ktora zabrani nachytaniu spiny. Aj pri castejsom prekladani a zlepovani eletrod vydrzia lepive gelove podlozky minimalne 1 cyklus. Pri znizenej prilnavosti je potrebne vymenit iba gelove podlozky, v zakladnom baleni Livie najdete su 3pary podloziek.Dufam, ze sme pomohli :)
D Avatar autora Vrátenie 26.4.2018 11:08
Dobry den je možné vrátenie výrobku a vrátenie peniazi do 60 dní ako píšete? či je to len akcia (na vratenie)ohraničená časom?
Odpovedať
LT Avatar autora Vrátenie 26.4.2018 11:22
Mila Danka, ano garancia vratenia penazi do 60 dni od zakupenia stale plati :)
M Avatar autora Aj na bolesti v krížoch? 24.4.2018 08:50
Prosím vás môže sa prilepiť aj na kríže? Pretože ja mám najsilnejšie kŕče v krížoch až potom v podbrušku. Ďakujem
Odpovedať
LT Avatar autora Aj na bolesti v krížoch? 24.4.2018 11:31
Dobry den, ano elektrody je mozne umiestnit aj na krize, pripadne pocas cyklu prekladat podla lokalizacie maximalnej bolesti.
D Avatar autora Prečo to je také drahé 22.4.2018 22:47
Prečo to je take drahe. My smrteľníci si to nemozme len tak dovoliť kúpiť. Keď to je take zazracne mali by mat k tomu prístup vsetky ženy ktoré maju take neuveritelne bolesti ako ja. Bolesti kvôli ktorym sa nedokážem ani hýbať. Ako keby mi tri hodiny niekto v kuse kopal do brucha. A je velmi zlý pocit vediet ze niečo takéto existuje ale nemozem si to kúpiť.
Odpovedať
LT Avatar autora Prečo to je také drahé 23.4.2018 13:58
Mila Danka, chapeme, ze cena LIVIE je na slovenske pomery vyssia, ide vsak o kvalitnu zdravotnicku pomocku, ktoru mozete pouzivat dlhodobo a tym padom je minimalne cenovo porovnatelna s bezne dostupnymi analgetikami. V pripade zaujmu sledujte nase profily na FB mylivia slovensko alebo INSTAGRAME mylivia_slovakia, kde pravidelne informujeme o akciach a novinkach.
L Avatar autora Livia 18.1.2018 18:08
Väčšinu “mojich dní” trávim vo veľkých bolestiach, skúšala som rôzne tabletky, lieky, injekcie no väčšinou je to márne. Keďže ešte chodím do školy znepríjemňovalo mi to tak 2 až 3 dni v mesiaci, kedy som nebola absolútne schopná sústrediť sa, keď som vôbec do školy išla. Liviu som dostala, a bol to ten najpraktickejší darček! Pred prvým použitím som mala menší strach, no po prvých minútach som zistila, že žiadne iné “lieky” už nechcem. Zo začiatku to bolo jemne nepríjemné a musela som si na ten pocit zvyknúť, no po približne minúte nepríjemný pocit odišiel aj s bolesťou a mohla som sa sústrediť na svoje povinnosti. Keď som cítila, že mi bolesti zrejme prestali, Liviu som odložila do elegantného puzdra aj s ostatným príslušenstvom a hodila do kabelky. Vďaka malému rozmeru môžem mať Liviu stále pri sebe. Preto vrelo odporúčam všetkým ženám a dievčatám, ktoré rovnako trpia nepríjemnými bolesťami počas menštruácie :)
Odpovedať
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.